Pożegnalny mecz Krystiana Kieracha

Rezerwy drugoligowego PGE GKS Bełchatów przegrały na własnym boisku mecz ostatniej kolejki IV ligi ze Zjednoczonymi Stryków aż 0:5 (0:2). Było to jednocześnie pożegnalne spotkanie w roli trenera PGE GKS II Krystiana Kieracha. Nie wiadomo jeszcze, kto w nowym sezonie będzie prowadził drużynę rezerw Brunatnych.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga gości, którzy już do przerwy prowadzili różnicą dwóch trafień. W drugiej połowie Zjednoczeni nadal dominowali i jeszcze trzykrotnie cieszyli się ze zdobytych bramek. Dwa ostatnie gole zdobył walczący o koronę króla strzelców IV ligi łódzkiej Sebastian Balcerek.

PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Stryków 0:5 (0:2)
Michał Bogdan 26, Marcin Pieńkowski 35, Wojciech Sender 66, Sebastian Balcerek 72, 77

PGE GKS II: Kuźma – Lewandowski, Michalski (46′ Michalak), Kowalski, Szóstakiewicz – Kondracki, Szafrański (71′ Banasiak), Mazerant, Góralczyk – W. Papikyan (55′ Matuszewski), Pałczyński (41′ Mazerant).

Zjednoczeni: Tyburski – Wawrzeniak (80′ Jendraszczyk), Dróżdż, Sender, Bełdziński – Lenart, M. Bogdan, Pieńkowski (80′ Stanisławski), Zawadowski (80′ Kamańczyk) – Chmielewski, Balcerek.