AKTUALNOŚCI
Do piłkarzy strzelano z pistoletu!?

Wydział Gier i Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu będzie musiał zająć się meczem sieradzkiej klasy B (grupa III) pomiędzy Orłem Wola Wiązowa i Olimpią Karsznice. Spotkanie zostało bowiem przerwane w 68. minucie po tym jak obrońca gości dostał w twarz petardą. Z relacji kierownika Olimpii wynika, że w piłkarzy gości strzelano z pistoletu gazowego.

Jestem w piłce wiele lat i różne sytuacje przeżyłem, ale takiego chamstwa jeszcze nie. To co się działo to była masakra, prawdziwy Teksas. Do moich piłkarzy mierzono i strzelano z pistoletu gazowego. Na boisko co chwilę lądowały petardy, a w 60. minucie obrońca Olimpii został ogłuszony, po tym jak wyrzucał aut. Leżał kilka minut, nie mógł się podnieść. Postanowiliśmy opuścić boisko, a gospodarze jeszcze zaogniali sytuację. Jeden z moich piłkarzy został uderzony w szyję. Jestem tym wszystkim wstrząśnięty. Prosiliśmy kapitana gospodarzy o interwencję. Odpowiedział nam, że był odpust i chłopaki muszą sobie trochę postrzelać – mówi Wojciech Pogorzelski, kierownik Olimpii.

Ja znam tą sprawę i mogę tylko powiedzieć, że zajmiemy się jej zbadaniem dogłębnie. Muszę zapoznać się z meczowym protokołem, tym co napisał sędzia. Na pewno temat tego meczu zostanie przeanalizowany przez nasze wydziały – Gier i Dyscypliny – powiedział Jan Łochowski, prezes OZPN Sieradz.

Do sprawy bulwersującego zajścia będziemy wracać.

Załączamy fragment protokołu meczowego, który udało nam się zdobyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do wolodi. Wlasnie mysle ze podane tam sklady sa wlasnie na podstawie protokolu meczowego bo skad mieli by takie informacje?? tylko w protokole. A tak wogole to ta dyskusja robi sie juz nudna i zbedna mozemy sobie tak pisac w nieskończoność i tak nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam

  2. Do kibic kks nie sugeruj się tym co jest na stronie tylko protokołem meczowym,który został oddany do ozpn-u przez sędziego.W ekstranecie często są błędy więc na pewno podani przez Ciebie zawodnicy nie grali tyle ile podałeś.Pozdrawiam.

  3. Do GOŹDZIKA.OJ, z tym czytaniem to u Ciebie jest bardzo źle. Zapis regulaminu,który cytujesz obowiązywał 5 lat temu. Wejdź na stronę ŁZPN i przeczytaj,Jeżeli umiesz czytać. Pozdrawiam serdecznie.

  4. Wiem juz jak ozpn rozwiaze sprawę.. powiedza ze nastapila pomylka z.imieniem i w b klasie w protokole powinien byc patryk a.nie przemek.. ale na ta chwile w b klasie gral patryk a jego w protokole nie ma. A jak rozwiazuje sie mecze w.ktorych gra zawodnik ktorego nie ujeto w protokół..??? Ozpn czekamy na odpowiedz wierni i oddani kibice kks w karsznicach tylko jeden klub!!!