Smuda: Nie jesteśmy Realem Madryt

Tego nie spodziewał się nikt. RTS Widzew Łódź sensacyjnie zgubił punkty w Wikielcu. Zespół Franciszka Smudy zremisował 2:2 z ligowym outsiderem i stracił kolejne punkty w III lidze. Po spotkaniu zdenerwowany trener gości tłumaczył, że jego drużyna nadal jest na etapie budowy.

Kolejny raz tracimy punkty z przeciwnikiem, z którym nie powinniśmy. Niestety, bardzo trudno nam jest rozgrywać atak pozycyjny na jednej połowie, bo tak to wyglądało. Przeciwnik dzięki temu miał więcej szans na kontrataki. Tak to dzisiaj wyglądało. Straciliśmy dwa punkty i więcej ciężko powiedzieć. Na głupie pytanie mam głupią odpowiedź: Nie jesteśmy Realem Madryt. Dopiero układamy tą drużynę. Nie da się zrobić wszystkiego w dwa i pół miesiąca. W tamtym sezonie wszystko na wyjazdach było przegrane, a teraz zaczyna się kozaczenie. Gołębiewski zagrał na lewym skrzydle, ale przecież on występował na tej pozycji także w Ekstraklasie. Nie potrzebowaliśmy w drugiej połowie typowego napastnika. W pierwszej połowie był nim Świderski i nic to nie dało. Po przerwie chcieliśmy mieć piłkarzy, którzy są bardziej mobilni i będą mogli wyjść na prostopadłą piłkę – powiedział Smuda.

Źródło: widzewtomy.net