Są kary za przerwany mecz Orzeł – Olimpia

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu podjął decyzje o karach dotyczących przerwanego meczu grupy trzeciej klasy B pomiędzy Orłem Wola Wiązowa, a Olimpią Karsznice (8 października). Spotkanie przerwano przy stanie 2:0 dla gospodarzy, po tym jak goście zeszli z boiska, gdyż czuli się zagrożeni. Kibice Orla mieli, rzekomo, strzelać z broni gazowej.

OZPN Sieradz nałożył na Orła karę w wysokości 800 złotych za brak porządku na meczu, a Olimpia dostała taką samą karę za samowolne zejście z boiska. Ponadto Orzeł otrzymał punkty walkowerem (3:0).

17 komentarzy
Kibic Beklasowy
6 lat temu

Decyzja jest bardzo krzywdząca dla Olimpii, to co zrobił OZPN w sieradzu to nic innego jak skandal!
Bylem na meczu widzialem co sie dzialo, bardzo dziwne ze sedzia w protokole pisze ze nie widzial zajscia, mimo ze kilkukrotnie PIJANI kibice gospodarzy wchodzili na murawe. Petardy wybuchały co chwila nie jeden raz na boisku.

Zzzzz
6 lat temu

To kpina drużyna orla uzyskala kare i nagrode w postaci trzech punktów a druzyna dwie kary walkower i kwit do zaplacenia to jest profesjonalizm sieradzkiego ozpn druzyne pokrzywdzona jeszcze ukarac bo zeszli zawodnicy z boiska bo bali sie o swoje zdrowie ciekawe co by zrobil jeden z drugim jak by wreczali puchar za zdobycie awansu a kibice zaczeli by rzucac petardami i gazem napewno gospodarzowi by dali punkty i kazali by grac zawodnika

Zzzzz
6 lat temu

To teraz rzucac petardami i gazem w zawodnikow przyjezdnych sami zejda z boiska dostaniesz punkty tylko mogli juz w pierszych minutach takto musieli sie godzine meczyc a ozpn zarobil jeszcze 1600 zl za podjecie decyzji na miejscu olimpi bym zrezygnowal z dalszego grania w b klasie bo szkoda pieniedzy i zdrowia zawodnikow!!! Pilkarski poker czesc druga brawo sieradzki ozpn brawo lesne dziadki trzeba by ta decyzje naglosnic do mediow i pzpn przyklad lewego w meczu z rumunia w bukareszcie powinien wam dac do myslenia cala polska bylo oburzona i sami w pzpn mowili ze polska drużyna mogla zejsc z boiska… Czytaj więcej »