Są kary za przerwany mecz Orzeł – Olimpia

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu podjął decyzje o karach dotyczących przerwanego meczu grupy trzeciej klasy B pomiędzy Orłem Wola Wiązowa, a Olimpią Karsznice (8 października). Spotkanie przerwano przy stanie 2:0 dla gospodarzy, po tym jak goście zeszli z boiska, gdyż czuli się zagrożeni. Kibice Orla mieli, rzekomo, strzelać z broni gazowej.

OZPN Sieradz nałożył na Orła karę w wysokości 800 złotych za brak porządku na meczu, a Olimpia dostała taką samą karę za samowolne zejście z boiska. Ponadto Orzeł otrzymał punkty walkowerem (3:0).

17 komentarzy
Kowal
6 lat temu

A która drużyna jako gospodarz posiada w okręgu sieradzkim pomoc medyczną?może 1/4..Nie chce tego bronić ale OZPN powinien to egzekwować a nie tylko grozić palcem albo nawet dawać na to pozwolenie.Olimpia chciała być cwana i chciała wykorzystać fakt,że grała w 10 i przegrywała 0:2 ale na szczęście to się ie udało.Kara prawidłowa.

michał
6 lat temu

aparat + karta pamięci do nagrywania meczów to koszt taki co jednych butów piłkarskich ok 200zł jakis najtańszy statyw i wygrasz każda sprawę, jeszcze sprawe cywilną można zakładać. Polecam.

kaziu
6 lat temu

Zeszli bo liczyli na wygrana walkowerem. Gdyby było jakieś zagrożenie sędzia przerwałby mecz.

Jurek
6 lat temu

Dosłownie Kpina CO OLIMPIA JEST WINNA W TEJ SYTUACJI???? Zeszli z boiska bo nie dalo sie kontynuować meczu.. strzelano z pistoletu petardy wybuchaly na boisku i dookoła az wkoncu odlamkiem oberwal zawodnik gosci.. nie bylo pomocy medycznej apteczki sluzby porzadkowej pod szatnia zawodnik gospodarzy dostal w twarz od zawodnika gospodarzy totalne chamstwo.. I za to wszystko kare ponosza goscie???? OZPN SIERADZ WSTYD NA CALA POLSKE !! Sprawe trzeba nagłośnić a w ozpn-ie wprowadzic alkomaty..

Misiek
6 lat temu

Zawodnicy zeszli z boiska bo czuli sie zagrożeni i jeszcze sa za to ukarani.. przecież to sa chyba jakies jaja….zawodnik gosci dostaje odlamkiem petardy w okolice twarzy oglusza go wybuch i dym z petardy nie udzielaja mu pomocy medycznej bo podobno nie chce a przeciez wszycy dobrze wiedza ze NIE BYŁO TAM NIKOGO KTO MOGLBY UDZIELIC TAKIEJ POMOCY nie bylo nawet apteczki a o porządkowym nie wspomnę..a w 68 minucie cale towarzysto ktore przebywalo w strefie technicznej gospodarzy bylo juz dobrze po spozyciu %%% i to wszystko w obrebie lawki gospodarzy.. caly mecz wyzwiska petardy chuki strzaly z gazowki totalny… Czytaj więcej »