Orkan Buczek rozbity przez KS Paradyż

W meczu kończącym 13. kolejkę IV ligi łódzkiej beniaminek tej klasy rozgrywkowej GKS Orkan Buczek przegrał w niedzielę na swoim boisku z KS Paradyż aż 1:4 (1:1). Mecz był w miarę wyrównany, zwłaszcza w pierwszej połowie. Goście prowadzeni przez doświadczonego trenera Zbigniewa Podsiebierskiego (na zdjęciu) grali jednak skuteczniej.

Mecz rozstrzygnął się po golu Macieja Witczaka w 63. minucie. Po zdobyciu tej bramki goście kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku i podopieczni trenera Jacka Berensztajna nie byli w stanie nic zrobić. Wcześniej prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Dawid Kępniak, a wyrównał już po czterech minutach Wojciech Tyczyński. Dobrze grająca defensywa Paradyża nie dała dojść do pozycji strzeleckich Piotrowi Burskiemu. Jeden z najlepszych snajperów w IV lidze łódzkiej tym razem nie strzelił gola. Orkan, który określany był przed sezonem czarnym koniem rozgrywek, spisuje się znacznie poniżej oczekiwań.

GKS Orkan Buczek – KS Paradyż 1:4 (1:1)
Bramki: Dawid Kępniak 15 – Wojciech Tyczyński 19, Maciej Witczak 63, 85, Adrian Pęgowski 80

Orkan: Chachuła – Faryś, Matuszczyk, Królikowski, Dolot – Miedwiediew (75′ Gołuch), Niciak, Konieczny (70, Majda), Burski – Serafinowicz, Kępniak (75′ Dwornik)

KS Paradyż: Bukowski – Majsak, Bańczyk, Łukasik, Pęgowski – Witczak, Koćmin, Tyczyński, Nowak (69′ Berc) – Księżak, Śliwka.