AKTUALNOŚCI
Kamil Tlaga blisko Lechii Tomaszów Mazowiecki

Treningi w trzecioligowej Lechii Tomaszów rozpocząć ma Kamil Tlaga, który w rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił zaledwie w jednym ligowym meczu Widzewa Łódź. Piłkarz ma nadzieję, że w zespole prowadzonym przez trenera Bogdana Jóźwiaka grałby częściej. 30-letni wychowanek Wichra Kobyłka jest w Widzewie od połowy 2015 roku.

Przyszedł do Łodzi z Legionovii Legionowo. Wcześniej grał w Mazurze Karczew oraz Starcie Otwock. Niewykluczone, że wystąpi w sobotnim sparingu Lechii z Ceramiką Opoczno, którego początek zaplanowano na 11:00.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

Do rks : po co awansować do 2 ligi dla max 700 kibiców ? Nie lepiej jak awansuje klub na mecze którego przychodzi 17 tys. ludzi ?

Powodzenia Kamil. Lechia będzie miała z Ciebie dużo pożytku. Pozdrawiam

rks

nie chodzi aby sami miejscowi, ale żeby było ich więcej w drużynie. Tomaszów ma taķą specyfikę że w ogregówce gdzie grali sami tomaszowianie przychodzilo na mecze po 1200 kibiców, a teraz gdzie jest czołówka 3 ligi przychodzi od 200 do 700 osób , i mówią że nie ma dla kogo przychodzić bo gra tylko jeden zawodnik z Tomaszowa

Obiekt

Grając miejscowymi raczej nie zajmowaliby 3 miejsca…

rks

Dobrze wie co robi bo to Lechia awansuje, a nie Widzew. Tylko szkoda że to nie jest tomaszowianin, bo duża liczba kibiców wolała by w Lechii grało więcej miejscowych