AKTUALNOŚCI
Kamil Tlaga blisko Lechii Tomaszów Mazowiecki

Treningi w trzecioligowej Lechii Tomaszów rozpocząć ma Kamil Tlaga, który w rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił zaledwie w jednym ligowym meczu Widzewa Łódź. Piłkarz ma nadzieję, że w zespole prowadzonym przez trenera Bogdana Jóźwiaka grałby częściej. 30-letni wychowanek Wichra Kobyłka jest w Widzewie od połowy 2015 roku.

Przyszedł do Łodzi z Legionovii Legionowo. Wcześniej grał w Mazurze Karczew oraz Starcie Otwock. Niewykluczone, że wystąpi w sobotnim sparingu Lechii z Ceramiką Opoczno, którego początek zaplanowano na 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Do rks : po co awansować do 2 ligi dla max 700 kibiców ? Nie lepiej jak awansuje klub na mecze którego przychodzi 17 tys. ludzi ?

  2. nie chodzi aby sami miejscowi, ale żeby było ich więcej w drużynie. Tomaszów ma taķą specyfikę że w ogregówce gdzie grali sami tomaszowianie przychodzilo na mecze po 1200 kibiców, a teraz gdzie jest czołówka 3 ligi przychodzi od 200 do 700 osób , i mówią że nie ma dla kogo przychodzić bo gra tylko jeden zawodnik z Tomaszowa

  3. Dobrze wie co robi bo to Lechia awansuje, a nie Widzew. Tylko szkoda że to nie jest tomaszowianin, bo duża liczba kibiców wolała by w Lechii grało więcej miejscowych