AKTUALNOŚCI
Z Ekstraklasy do Kutna?

Niewykluczone, że w barwach „Miejskich” wiosną zagrają piłkarze z trzech najpopularniejszych klubów w Polsce – Wisły Kraków, Legii Warszawa i Widzewa Łódź.


 


Kutnianie testowali już Cezarego Osucha z Legii Warszawa oraz Kamila Mazurkiewicza z Widzewa. Obaj zaprezentowali się z dobrej strony – komentuje Andrzej Królak, kierownik MKS.

Cezary Osuch (23.01.91) w ubiegłym roku przebywał na zgrupowaniu na Cyprze z pierwszą drużyną Legii. Golkiper ponadto brał udział w prestiżowym turnieju Viareggio, podczas którego zmierzył się z Juventusem Turyn (0:3). W obecnym sezonie zagrał w 2 spotkaniach ME (przeciwko Cracovii i Polonii Warszawa). Młodym legionistą interesuje się także II-ligowa Elana Toruń.

Drugim z testowanych graczy z Młodej Ekstraklasy był widzewiak Kamil Mazurkiewicz (28.01.90), który w obecnym sezonie zagrał 9 spotkań. W przeszłości powoływany był do młodzieżowych drużyn reprezentacji Polski oraz wziął udział w Klubowych Mistrzostwach Europy U-16 rozegranych w Zagrzebiu.

Na zgrupowaniu w Wiśle prawdopodobnie pojawi się także pomocnik Patryk Marzec (21.05.91) z Wisły Kraków. W obecnym sezonie ME zagrał w 4 niepełnych spotkaniach. Na swoim koncie ma również powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Obecnie przebywa na testach w Szreniawie Nowy Wiśnicz.

Źródło: miejscy.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments