AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki zdobył już 28 bramek

Liderem klasyfikacji skutecznych wszystkich klas okręgowych województwa łódzkiego jest Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków, który strzelił 28 goli. Na miejscu drugim w piotrkowskiej klasie okręgowej plasuje się Mateusz Jakubiak, także z Polonii – 22 bramki. Trzeci jest Kamil Kubiak ze Szczerbca Wolbórz, który jesienią strzelił 18 goli.

dresy sportowe keeza

Kubiak gra obecnie w Lechii Tomaszów i strzela bramki dla trzecioligowca. Swojego dorobku więc w tym sezonie już nie powiększy.

W okręgu skierniewickim lideruje Michał Sala (Juvenia Wysokienice) – 19 trafień. Po 16 goli strzelili Cezary Dominiak (Jutrzenka Drzewce) i Damian Gendek (Pogoń Bełchów). Mateusz Lubrzyński z Olimpii Jeżów ma na koncie 15 goli, a Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice – 13.

W okręgu sieradzkim na czele Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 20. Drugi jest Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice) 15. Na miejscu trzecim Adam Grajeta (LKS Zapole) i Piotr Kokot (LZS Brąszewice) – po 14.

Liderem w okręgu łódzkim jest Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów – 19 goli. Na miejscu drugim Robert Demjan, który grał jesienią w Widzewie II Łódź, a obecnie jest na Słowacji – 18. 17 bramek zdobył Eryk Lebioda ze Stali Głowno, a po 14 Kacper Falon (Widzew II) oraz Dariusz Szymanek (Start Brzeziny).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments