AKTUALNOŚCI
Strzelił dwa gole i chce spotkać się z sędzią

Mimo strzelonych dwóch bramek w spotkaniu sieradzkiej klasy A pomiędzy Wartą II Sieradz – Pisia Zygry (na boisku 5:2) niemile wspominał będzie ten mecz zawodnik gospodarzy Kamil Woźniak. Najwyraźniej nie spodobała mu się praca sędziów gdyż w 59. minucie musiał przedwcześnie opuścić boisko. Słów, których użył nie będziemy cytować, gdyż są rodem z rynsztoka.

Promocja plecaki sportowe keeza

Woźniak zagroził jednak sędziemu, że spotka się z nim na mieście, określił również jego preferencje seksualne używając słowa, które oznacza jedną z części roweru. Postaramy się dowiedzieć czy sprawą zajmie się sieradzka delegatura ŁZPN. Jednak kontakt z tą instytucją jest ostatnio, dla naszej redakcji, mocno utrudniony.

16
Dodaj komentarz

16 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
15 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

Noweta z goszczanowa został zawieszony.. Dlaczego on nie jest? No tak bo to Warta Sieradz….

(nie)wierny czytelnik

I bardzo dobrze, że kontakt jest dla Was utrudniony! Co za dużo, to niezdrowo

kibic

Jeśli zagroził sędziemu że spotka go na mieście to sprawa powinna zająć się policja a nie łzpn .swoją drogą prezesie Jòźwik dziwię się panu że trzyma pan takiego zawodnika ,nawet w rezerwach .szkaluje dobre imię klubu którego pan jest wizytówką. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji

Jeali chodzi o tego zawodnika to jest to cwanaiczek ,ala pilkarzyk i sory ale i yak w 4 lidze nie zagrasz bo cienko jesteś. Ps w pucharze z blaszkami też wyleciał bo cwaniakowal..zając się nim

Szara eminencja

Coraz większe bagno robi się w łódzkiej piłce.
Panie prezesie ŁZPN pora zając się tymi sprawami, ile będzie PAN udawał że delegatury to nie pana sprawa i nie pana problemy. Pora zmienić pana sentancje ze: „to związek jest dla klubów, nie kluby dla związku”
Niedługo będzie taki bałagan że kluby nie będą szanować nie tylko sędziów i delegatów a cały związek ŁZPN.