AKTUALNOŚCI
W Warcie znają już wyniki losowania Pucharu?

Losowanie półfinałowych par sieradzkiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu ma odbyć się w piątek (11 października) o 10:00 w siedzibie delegatury ŁZPN. Czy jest jednak ono potrzebne? Jutrzenka Warta, po środowej wygranej z Wartą Działoszyn 4:2, jest już bowiem pewna, że o szczebel wojewódzki zagra w Błaszkach z Piastem.

kurtki zimowe sportowe keeza

Taka informacja znalazła się na profilu Facebookowym beniaminka IV ligi łódzkiej. W Warcie mamy do czynienia najprawdopodobniej ze wcieleniem legendarnego Nostradamusa. Nie przypuszczamy bowiem, że wyniki losowania mogą być wcześniej znane ze względu na fakt, iż trenerem Jutrzenki jest syn kierownika sieradzkiej delegatury. Łódzki Futbol uważa, że nie ma to związku z wizjonerskim wpisem na Facebooku.

19
Dodaj komentarz

19 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
14 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Mundi

Doskonale rozumiem co znaczy przekręt , e myślę że Ty masz z tym problem.Pomyśl logicznie , jaki byłby interes doboru rywali w PP dla Jutrzenki , poza może jednym meczu dłużej .Jeżeli jesteś niesympatyczny do tego klubu to po prostu się nim nie interesuj , ma wystarczającą ilość swoich fanów.

IKibic

Mondi ty nie rozumiesz co to znaczy przekręt nikt z nich nie wytłumaczył dlaczego nie zrobili losowania grup zrobili losowanie w swoich łbach układając dla siebie drużyny ,teraz dostali nakaz i będzie losowanie a tak to by było dalej fałszowanie mam nadzieję że Jutrzenka Warta dostanie odpowiedniego faworyta że dostaniesz-lanie, bo oni nie potrafią nawet grać z dziadkiem Burym

Mundi

Co znaczy powinni grać na wyjeździe i dlaczego ? – wyjaśnij również jakie znaczenie ma to , że Juve gra po KS Warta Sieradz , a może lepiej żeby te drużyny grały na dwu boiskach obok , czy wtedy byłbyś zadowolony i nie szukał nieistniejących sensacji !

Lolo

Czy szefostwo poniesie konsekwencje a został jeszcze mecz sieradza z buczkiem układanka dla sieradza i mecz terz bez losowania w Sieradzu aaaaaa zapomniałem Sieradz ma wygrać i z jutrzenka awansować do pp wojewódzkiego Dziwie się buczkowi ze przy takim przekręcie chcą grać