AKTUALNOŚCI
Bieg Gorących Serc Kibiców już dziś

Zapowiada się rekordowa obsada Biegu Gorących Serc Kibiców, który odbędzie się dziś (niedziela – 26 stycznia) w Bełchatowie. Dystans 1977 metrów przebiegną nie tylko kibice GKS Bełchatów. Swój udział zadeklarowali piłkarze na czele z trenerem pierwszego zespołu Arturem Derbinem, dawne futbolowe sławy oraz działacze. Na trasę wyruszą punktualnie o 16:00.

Pierwszy na metę chce przybiec trener Derbin. Nie od dziś wiadomo, że szkoleniowiec jest w świetnej formie fizycznej, którą zamierza potwierdzić w niedzielnym biegu. Pobiegną także: dyrektor sportowy klubu Marcin Węglewski oraz Jacek Berensztajn. Ten ostatni zagra w sparingowym spotkaniu piłkarskim LUKS Gomunice – Zjednoczeni Bełchatów i prosto z boiska przybiegnie na start.

Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Sportową, Czyżewskiego, Zieloną, Targową, Roweckiego, Kempfinówka, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich do Placu Narutowicza, gdzie po małej pętli czekać będzie meta.

Bieg jest bezpłatny, ale każdy może wesprzeć bieżącą działalność klubu przez wykupienie cegiełki w dowolnej wysokości przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem Bieg Gorących Kibiców Serc lub BIEG GKS lub w dniu biegu poprzez wpłatę gotówki do puszek w biurze zawodów.

Źródło: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o