AKTUALNOŚCI
Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostały odwołane do 26 kwietnia włącznie.


tomadex wszystko dla kibica

PZPN odwołał ponadto rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.

Źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk
1 rok temu

Perez oczywiście że umowa z trenerem jest podpisana przed sezonem, jednak w 99% przypadków są to umowy zlecenie a jak wiemy (z niczyjej winy) zlecenie nie jest realizowane. Wiec tutaj jesli trenerzy są inteligentni to normalne że nie wezmą pieniedzy z klubu bo po prostu pracy nie wykonują. Praca w domu przez zawodników i wynagrodzenie? No mi by było wstyd jakąkolwiek kase wołać czy brac z klubu w tej sytuacji co jesteśmy ale jestem przekonany że paru „piłkarzy” sie znajdzie co bedzie chciało za okres bez treningów pieniądze. Boiska jak i równiez obiekty w większosci utrzymywane przez Gminy oraz Urzędy… Czytaj więcej »

1 3 4 5