Emocje w Głownie

W niedzielnych meczach 18 kolejki łódzkiej okręgówki największą niespodziankę sprawiła drużyna z Aleksandrowa. Sokół II Aleksandrów u siebie pokonał Orła Parzęczew 3:1.

W drużynie Sokoła wystąpiło aż 9 zawodników z pierwszej drużyny. W Aleksandrowie za wszelką cenę chcą utrzymać drużynę w okręgówce.
W Głownie też nie brakowało emocji. Tamtejsza Stal Głowno podejmowała u siebie LKS Różycę. W 11 minucie prowadzenie objęli goście za sprawą Emila Młynara. W 38 minucie Stal wyrównała i do przerwy był remis 1:1. Po przerwie na prowadzenie znowu wyszli goście. Gola w 55 minucie strzelił Sebastian Bagatela. Kilku minut zabrakło gościom do szczęścia i trzech punktów. Stal wyrównała w 90 minucie i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.
W ostatnim meczu drużyna MKS II Kutno pokonała Victorię Rąbień 4:2.