Pierwsze gole w klasie okręgowej

Meczem Widoku Skierniewice z Manchatanem Nowy Kawęczyn rozpoczął się na boiskach województwa łódzkiego sezon 2021/2022 w KEEZA Klasie okręgowej. Spotkanie rozegrane w ramach grupy czwartej zakończyło się zwycięstwem gości 3:2 (1:1), którzy powetowali sobie porażkę w finale Pucharu Starosty Powiatu Skierniewickiego z Macovią Maków 3:4.

Pierwszego gola w sezonie w klasie okręgowej strzelił Mariusz Broniarek z Manchatanu w 15. minucie. Kwadrans później miejscowi wyrównali po strzale Miłosza Krawczyńskiego. Tuż po przerwie Manchatan wyprowadził jednak na prowadzenie Bartłomiej Leniarski. Na 3:1 podwyższył w 60. minucie Mariusz Broniarek. Widok stać było jeszcze na drugiego gola autorstwa Wojciecha Wojciechowskiego.