Do 88. minuty mieli komplet

Jeden punkt przywiózł z Nadarzyna Pelikan Łowicz. W spotkaniu 22. kolejki II ligi (grupa wschodnia) podopieczni Roberta Wilka zremisowali z miejscowym GLKS 1:1. Gospodarze wyrównali w 88. minucie.

Prowadzenie dla łowiczan uzyskał w 27 minucie Mariusz Solecki, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Wydawało się, że ta bramka zapewni Pelikanowi zwycięstwo. Niestety jedna z ostatnich akcji gospodarzy przyniosła powodzenia. Witolda Sabelę pokonał Piotr Bajera i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Biorąc pod uwagę przebieg meczu Pelikan bardziej stracił dwa punkty niż zyskał jeden.

GLKS Nadarzyn – Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Bramki: Piotr Bajera 88 – Mariusz Solecki 27-karny
Pelikan: Sabela – Gołka, Brodecki ż, Gawlik, Marcinkowski ż – Pomianowski (89′ Kosiorek), Łochowski. Solecki ż (82′ Jakóbiak), Wyszogrodzki, Gamla – Kowalczyk.
Trener: Robert Wilk