AKTUALNOŚCI
Trwa renowacja boiska w Złoczewie

Renowacja płyty na złoczewskim stadionie zmierza ku końcowi. Niedawno zasiana została trawa, zamontowano także system nawadniający. Przypominamy, że Złoczewia, która jest beniaminkiem grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, mecze jako gospodarz rozgrywa w Zapolu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na swoje boisko drużyna powinna powrócić na jesieni przyszłego roku.


keeza komplety sportowe

To nie koniec inwestycji na tym obiekcie, bo na miejscu starego boiska treningowego powstać ma wielofunkcyjny plac do gry.

Zdjęcie: Urząd Miejski w Złoczewie

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafi
1 miesiąc temu

Widać ewidentnie…. że Boli!! Że w końcu piłka i infrastruktura w Złoczewie się zmienia!! Niech żyje Polska życzliwość.. Powodzonka Zloczevia!!!

Kibi
1 miesiąc temu

Usunęliście komentarz choć ktoś miał rację pisząc ta informacje na temat tej gwiazdy opłacanej jak w 3 lidze chyba trzeba poinformować odpowiednie służby jak wydaje się gminne pieniądze na tego pseudo wf pożal się Boże

Kibic Złoczewi
1 miesiąc temu

Do kibi Przestań się czepiać tego chlopaka moim zdaniem jest to wzór dla młodych zawodników jak się powinien prowadzić sportowo zawodnik i jeszcze jedno przyjdź i zobacz jaką robotę robi na treningu Jeżeli chodzi o pieniądze to chwała tym ludziom którzy z własnej kieszeni płacom abyśmy mogli mieć drużynę w okręgówce