Cenne trzy punkty WKS 1957 Wieluń

WKS 1957 Wieluń blisko mistrzostwa rundy jesiennej grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej. W meczu na szczycie 13. kolejki wielunianie wygrali na swoim boisku z trzecim w rankingu MLKS Konopnica 2:0 (2:0) po golach Michała Wójcickiego oraz Pawła Kołodzieja. WKS jest liderem i na dwie kolejki przed końcem jesieni ma sześć punktów przewagi nad Wartą II Sieradz.

25 komentarzy
palanciarz
2 lat temu

Za darmo?? A to co dostajecie po cichu od „wujka” to się nie liczy?? Nie rozśmieszaj mnie barabasz bo macie za mecz płacone więcej niż w 4 lidze. Najemnic nie grają za darmo

Barabasz
2 lat temu

Co tydzień piszecie ze ktoś na zweryfikuje .
Naturalne ze kiedyś stracimy pkt.
Karny z kapelusza , sędziowie nam pomagają ? Warto spojrzeć na fotorelacje gdzie został ujęty faul na zawodniku . Mimo to nadal szczekacie ze nas promują . Ludzie gramy poki co za darmo a mimo to idziemy do przodu .
To tylko śmieszna okregowka . Pozdro leszcze .

kibic z dala
2 lat temu

w Konopnicy za to wszyscy są miejscowi, 0 najemników nawet Kuba szkolony był w WKS

Vinci
2 lat temu

Z którą drużyną WKS stracił punkty?

Kibicpiotrek
2 lat temu

Pierwsza bramka szmata – to czyja wina jak szmata raczej grajków gości. Konopnica przeważała i brakowało szczęścia …. to chyba pora zaopatrzyć się w okulary i oceniać obiektywnie. Owszem pierwsze 15 – 20 minut drugiej połowy przeważali, ale szczęścia to brakło tylko przy rzucie karnym pana wielkie ego kapitana z Konopnicy. Z gry mało strzałów nie mówiąc o jakiejś stuprocentowej sytuacji w porównaniu do zespołu gospodarzy, który mieli 2-3 nie 100 a 200% sytuacje.