Koluszki gorsze od rezerw
Piłkarze KKS Koluszki na spotkanie 32. kolejki łódzkiej klasy okręgowej wyszli z nadzieją, że po ostatnim gwizdku będą już pewni utrzymania w okręgówce. Przegrali jednak z MKS II Kutno 0:2 (0:0) i nadal nie mogą być pewni ligowego bytu.

Pierwsza połowa przebiegała po myśli gospodarzy. KKS przeważał, ale nie umiał wykorzystać nadarzających się sytuacji podbramkowych. Najlepszej okazji nie wykorzystał Grzegorz Mędra (zabrakło mu zimnej krwi). Okazje miał także Cębrzyński. Pod koniec 1. połowy, w pobliżu linii autowej groźnie został sfaulowany Bartłomiej Warda. Zaledwie 16-letniemu juniorowi naszej drużyny potrzebna była pomoc medyczna, ale nie dała ona spodziewanych efektów. Piłkarz prawdopodobnie nie wystąpi do końca sezonu. Druga połowa to niemrawe rozpoczęcie KKS-u i strata gola około 65. minuty tego meczu. Później KKS próbował doprowadzić do remisu, ale to się nie udało. W 78. minucie goście zdobyli drugiego gola i ustalili wynik spotkania na 2:0 na swoją korzyść. Nie oto chodziło czterdziestu sześciu kibicom, którzy stawili się na meczu.

Skład KKS-u: Adamczyk – Furmańczyk, Dymowicz, Grzelak, Robak – Chrustowski, Gicel, Sikorski, Warda – Cębrzyński, Mędra (67′ Wiśniewski).

Źródło: kks1925.futbolowo.pl