Walkower dla Gomunic

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej zweryfikował mecz piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy LUKS Gomunice a Mechanikiem Radomsko jako walkower na korzyść gospodarzy. Powodem weryfikacji meczu była gra nieuprawnionego zawodnika.

Na boisku spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W 74. minucie meczu w drużynie Mechanika (przy stanie 3:1 dla Radomska) pojawił się Krzysztof Kowalski. Zawodnik ten pełni rolę trenera juniorów starszych Mechanika Radomsko. W spotkaniu ligi juniorów starszych pomiędzy WKS Wieluń a Mechanikiem rozegranym tydzień wcześniej został usunięty z ławki rezerwowych co czyniło go nieuprawnionym do gry w meczu z Gomunicami. W związku z jego występem w meczu LUKS – Mechanik Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim podjął decyzje o przyznaniu walkowera zespołowi z Gomunic. Tym samym LUKS Gomunice umocnił się na prowadzeniu w tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej mając na koncie komplet punktów.

Autor: pejot