Brąz piotrkowskiej Concordii
Znakomicie spisali się trampkarze (rocznik 2000 i młodsi) piotrkowskiej Concordii w finałowym halowym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Podopieczni Pawła Płomińskiego wywalczyli trzecie miejsce.

Piotrkowianie eliminacje grupowe rozpoczęli od porażki, jak się później okazało z mistrzem zawodów, SMS Łódź 0:4. W kolejnych pojedynkach pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony. Pokonali po 2:1 kolejno: WKS Wieluń (bramki zdobyli Daniel Chwałowski, Kacper Świątczak) i Widok Skierniewice (Krystian Krawczyk 2).
W spotkaniu półfinałowym zmierzyli się z najlepszym zespołem drugiej grupy Pogonią Zduńska Wola, która dotychczas wywalczyła komplet punktów (Pelikan Łowicz 7:1, GKS Bełchatów 3:1, ŁKS Łódź 2:1). Niestety, mimo ogromnej ambicji zawodnicy z Piotrkowa ulegli 1:3. Honorowego gola zdobył dla nich Świątczak.
W drugim półfinale SMS Łódź ograł GKS Bełchatów 2:1.
W meczu finałowym SMS Łódź pokonał Pogoń 2:1. Łodzianie mistrzowską bramkę zdobyli w dogrywce.
Concordia: Bartosz Cieślak – Kacper Świątczak (najlepszy zawodnik Concordii), Daniel Chwałowski, Krystian Krawczyk, Dominik Jęcek, Igor Miller, Hubert Zając, Jakub Radomiak, Filip Kaczmarek i Damian Gwiazda. Trenerem jest Paweł Płomiński.
Źródło: ksconcordia.pl