Młody GKS zdobył Radom

Pierwsze i czwarte miejsce w zorganizowanym przez Broń Radom turnieju piłkarskim „FOOTBALL TALENTS” zajęły drużyny GKS Bełchatów rocznika 2001. Oprócz zespołów GKS wystąpiły: Radomiak L, Radomiak N, Drukarz I i II W-wa, Hutnik I i II Kraków, Kozienice, Broń I i II Radom i SMS Łódź.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy a o podium w finałach walczyły te drużyny, które w swoich grupach zajęły dwa pierwsze miejsca.
Wyniki grupowe bełchatowskich drużyn:
GKS I Bełchatów: Radomiak N 3:0; Broń II 4:0; Hutnik I 1:0; SMS Łódź 2:1; Drukarz II 3:0.
GKS II Bełchatów: Kozienice 1:0; Radomiak L 2:1; Broń I 1:1; Drukarz I 0:2; Hutnik II 1:0.

Drużyna GKS I Bełchatów zdobyła 13 bramek tracąc tylko jedną i ze zdobyczą 15 punktów awansowała do finałowego meczu o pierwsze miejsce. GKS II Bełchatów zdobył 10 punktów (5:4) i zajmując premiowane drugie miejsce w grupie, wywalczył możliwość gry o trzecią lokatę w turnieju. Zawodnicy GKS I Bełchatów w meczu finałowym, narzucając swój styl gry prezentowany od samego początku turnieju, pokonali gospodarzy  – Broń I Radom 2:0. Po zakończonym meczu, cała drużyna trenera Przybylskiego podziękowała swoim najzagorzalszym kibicom.

Składy zespołów oraz bramki i asysty:
GKS I Bełchatów: Siewier (br), Sionkowski (0:1), Łudczak (0:3), Lisowski (0:3), Bęben (0:1), Mielczarek (1:1), Chudzik (1:1), Kruszyński (3:1), Karbownik (5:1), Nowak (4:1)
GKS II Bełchatów: Pajkert (br), Kasprzyk (br), Lesiak, Słupecki, Kowalczyk (1:0), Sajewicz, Stachowicz (2:0), Błaszczyk, Kurdasiński, Kaczmarek, Warnecki (1:1), Kęsy (1:0)