Mechanik wygrał z Polonią

Trzeci zespół IV ligi lepszy od wicelidera piotrkowskiej klasy okręgowej. Mechanik Radomsko pokonał Polonię Piotrków 3:2 (1:0) w sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Bełchatowie. Piotrkowianom nie pomogły dwie bramki zdobyte przez Mariusza Zaora.

Mechanik, który w sobotę grając rezerwowym składem wygrał 9:4 z Pogonią Kamyk, prowadził po pierwszej połowie 1:0. Bramkę dla drużyny trenowanej przez Rafała Ozgę strzelił Marek Michalski. Na 2:0 podwyższył po przerwie Kamil Nowak. Następne minuty należały do Zaora. Snajper Polonii, który przyszedł do tego klubu z trzecioligowej Lechii Tomaszów, zdobył dwa gole i doprowadził do remisu. Decydującą bramkę zdobyli radomszczanie, a konkretnie Przemysław Szewczyk. W końcówce Mechanik mógł zdobyć jeszcze przynajmniej jednego gola. Zabrakło jednak skuteczności.

Mechanik Radomsko – Polonia Piotrków 3:2 (1:0)
Bramki: Marek Michalski, Kamil Nowak, Przemysław Szewczyk – Mariusz Zaor 2