Remis Włókniarza z Mechanikiem

Trzecioligowy Włókniarz Zelów zremisował z Mechanikiem Radomsko (IV liga łódzka) 2:2 (2:1) w sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Bełchatowie. Wynik meczu mógł być wyższy, ale w drugiej połowie obie drużyny nie wykorzystały kilku dogodnych sytuacji podbramkowych.

Włókniarz objął prowadzenie już w 9. minucie po trafieniu Jakuba Rozwandowicza. Po kwadransie gry było 1:1, a Grzegorza Robakiewicza pokonał Marek Michalski. Do przerwy wygrywał trzecioligowiec, a drugiego gola dla Włókniarza zdobył Jakub Dregier. Kilka chwil po wznowieniu gry błąd popełniła defensywa Zelowa. Wykorzystał go Adam Olejnik doprowadzając do remisu. Mimo wielu dogodnych sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie. Udanymi interwencjami popisali się w drugiej połowie bramkarze: Rafał Dawid (Mechanik) oraz Paweł Wiśniewski (Włókniarz). Po jednej z akcji Mechanika piłka trafiła w poprzeczkę.

Trenerzy obu drużyn mają nadzieję, że za tydzień ich podopieczni zagrają wreszcie o ligowe punkty. Nie jest to jednak pewne biorąc pod uwagę zalegającą na boiskach warstwę śniegu oraz prognozy pogody na najbliższe dni.

Włókniarz Zelów – Mechanik Radomsko 2:2 (2:1)
Bramki: Jakub Rozwandowicz 9, Jakub Dregier 26 – Marek Michalski 15, Adam Olejnik 48

Włókniarz: Robakiewicz – Gołuch, Krymarys, Bendkowski, Pietras – Rozwandowicz, Sebastian Wiśniewski, Stasiak, Paprocki, Dregier – Wolski

Na zmiany wchodzili: Paweł Wiśniewski – Boczkiewicz, Jarosiński, Zając, Bednarek, Kucharski, Muszyński