MKS nie dał rady Victorii

Rozpoczęły się rozgrywki sieradzkiej klasy A. W meczu grupy II beniaminek rozgrywek MKS Zduńska Wola podejmował Victorię Szadek. Faworytem tego spotkania byli goście. W zespole gospodarzy zabrakło bowiem kilku podstawowych graczy.

Początek pierwszej połowy był wyrównany a oba zespoły nie wykorzystały kilku sytuacji podbramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie Victoria z każdą minutą uzyskiwała przewagę i w 62. minucie, po błędzie obrony, pierwszą bramkę zdobył Michał Wróblewski. Pięć minut przed końcem spotkania kolejny błąd obrony wykorzystał Damian Golisz i Victoria wygrała 2:0.

MKS Zduńska Wola – Victoria Szadek 0:2 (0:0)
Bramki: Michał Wróblewski 62, Damian Golisz 85

Źródło: Lech Kulma