Zgaszony Płomień Dzigorzew

MKS Zduńska Wola wygrał z Płomieniem Dzigorzew 7:0 (4:0) w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej II grupy sieradzkiej klasy A. Zduńskowolanie nie dali żadnych szans rywalom i odnieśli pewne zwycięstwo. MKS na półmetku rozgrywek zajął drugie miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do prowadzącego KS Chojne.

Już w pierwszej połowie gospodarze uzyskali przewagę nad zespołem gości strzelając cztery bramki do przerwy. Na wyróżnienie w zespole gospodarzy zasługują Mariusz Juszczak i Przemysław Pawłowski, którzy strzelili po dwie bramki. W drugiej połowie nadal dominowali zawodnicy MKS i nie trzeba było długo czekać na kolejnego gola. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Pietrzykowski. Kolejna bramka padła w 83. minucie po uderzeniu głową Dawida Kępniaka. Ozdoba całego meczu była bramka Wojciecha Sopura w samej końcówce pojedynku. Obrońca przeprowadził indywidualną akcję i strzałem z 30 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki gości. MKS w rundzie jesiennej zajął drugie miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera KS Chojne.

MKS Zduńska Wola – Płomień Dzigorzew 7:0 (4:0)
Mariusz Juszczak 8,33, Przemysław Pawłowski 13,15, Michał Pietrzykowski 57, Dawid Kepniak 83, Wojciech Sopur 87

MKS: Daniel Zielonka – Wojciech Sopur , Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Mateusz Marczewski, Michał Pawlak, Tomasz Wolski , Krzysztof Rosiak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Tomasz Bednarek, Łukasz Kosiński, Łukasz Rakowski, Damian Kruk.

Źródło: Lech Kulma