Triumf Ceramiki w Wolborzu

W Hali Sportowej w Wolborzu odbył się I Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Wolbórz 2013. Rywalizowały drużyny rocznika 2005 i młodszych. Wygrała Ceramika Opoczno, ale najważniejsza była wspólna zabawa.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Ceramika Opoczno, Stal Niewiadów, Włókniarz Moszczenica, Concordia Piotrków oraz Szczerbiec Wolbórz. W sumie dało to liczbę około 70 młodych piłkarzy (w tym jedna piłkarka).

Turniej wygrała drużyna Ceramiki Opoczno przed Stalą Niewiadów i Włókniarzem Moszczenica, lecz tak naprawdę to wszystkie dzieciaki są zwycięzcami gdyż dali z siebie wszystko, walczyli fair a przede wszystkim dobrze się bawili.

Po zakończeniu zmagań piłkarskich wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, zostały wręczone nagrody indywidualne, a najlepsze zespoły przyjęły z rąk Burmistrza Wolborza Elżbiety Ościk oraz Prezesa Szczerbca Wolbórz Dariusza Bińka okolicznościowe puchary.

Współorganizatorem turnieju był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie.

Źródło: szczerbiecwolborz.pl