Mechanik przegrał z ŁKS

Mechanik Radomsko (III liga łódzko- mazowiecka) przegrał z Łódzkim Klubem Sportowym (IV liga łódzka) 0:1 (0:1) w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kleszczowie. Zwycięskiego gola dla łodzian strzelił Olaf Okoński.

W drużynie Wojciecha Robaszka dobrze zaprezentował się Paweł Hajduczek. W 27. minucie ŁKS objął prowadzenie po strzale Olafa Okońskiego. Chwilę później w wyniku kontuzji boisko musiał opuścić Adrian Kasztelan. Po przerwie w ekipach obu drużyn doszło do sporych zmian personalnych. Nie wpłynęło to jednak na przebieg meczu. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji strzeleckich, których jednak nie wykorzystały. Ostatecznie ŁKS wygrał z Mechanikiem 1:0.

Mechanik Radomsko – ŁKS Łódź 0:1 (0:1)
Bramka: Olaf Okoński 27

Mechanik: Dawid – Frączyk, Michalski, Nowak, Dryja – Kornacki, Marcin Antczak, Tazbir, Olejnik – Brych, Lewacki. Na zmiany wchodzili: Mateusz Antczak, Woźniak, Szewczyk, Majewski, Halejak.

ŁKS: Wojtysiak (46′ Przybylski) – Słyścio (46′ Majcherowicz), Salski (46′ Walencik), Zimoń, Mordalski – Hajduczek (46′ Adamski), Ślęzak (Surowiec), Sarafiński, Kasztelan (30′ Jurkowski) – Okoński (46′ Jurkowski), Patora.