Remis GKS przed zgrupowaniem

PGE GKS Bełchatów zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 w ostatnim meczu kontrolnym przed zgrupowaniem w Turcji. Oba zespoły rywalizowały w czterech kwartach po 30 minut. Bramkę dla bełchatowian zdobył w 86. minucie Andreja Prokić.

W zespole PGE GKS wystąpił nowy nabytek Alexis Norambuena. Zabrakło natomiast m. in. Macieja Wilusza, Hristijana Kirovskiego, Kamila Poźniaka, Patryka Rachwała i Daniilsa Turkovsa.

PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0, 0:0, 0:0)
Bramki: Andreja Prokić 86 – Rafał Sadowski 118

PGE GKS: I i II kwarta: Arkadiusz Malarz – Adrian Basta, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Krzysztof Michalak – Łukasz Wroński, Grzegorz Baran, Damian Szymański, Michał Renusz – Bartłomiej Bartosiak – Michał Mak, III i IV kwarta: Paweł Lenarcik (91′ Damian Podleśny) – Alexis Norambuena, Bartosz Turniak, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek – Mateusz Mak, Szymon Sawala, Mikołaj Grzelak (91′ Filip Rośniak), Andreja Prokić – Kamil Wacławczyk – Patryk Rynkiewicz.

Źródło: gksbelchatow.com