Dwa oblicza Mechanika

Mechanik Radomsko (III liga łódzko- mazowiecka) przegrał z KS Paradyż (IV liga łódzka) 1:2 (1:0) w swoim kolejnym meczu kontrolnym przygotowującym do rudny wiosennej. Radomszczanie mogą mówić o dużym pechu ponieważ prowadzili do przerwy 1:0, a po zmianie stron oddali inicjatywę rywalom.

Zagraliśmy dwie różne połowy. Pierwsza część meczu była rozgrywana wyraźnie pod nasze dyktando. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce  i udokumentowaliśmy to bramką. Po zmianie stron całkowicie wymknęło nam się wszystko z rąk. Straciliśmy szybko dwie bramki i prowadzenie. W końcówce ponownie mieliśmy przewagę, ale nie udało nam się odrobić już strat. Do rozgrywek ligowych pozostały dwa tygodnie. Rozważamy możliwość, aby za tydzień odpuścić mecz sparingowy i odbyć zajęcia treningowe na naturalnej płycie boiska – poinformował Marcin Półrola, kierownik Mechanika Radomsko.

Mechanik Radomsko – KS Paradyż 1:2 (1:0)
Bramki: Michał Dryja 28 – Mariusz Koćmin 60, Krzysztof Łukasik 75

Mechanik: Dawid – Nowak, Michalski, Frączyk, Dryja – Antczak, Kornacki, A. Olejnik, Tazbir, Kułakowski – Walioszczyk, Na zmiany wchodzili: M. Antczak, Dula, Szewczyk, Brych, P. Olejnik, Żak.

Paradyż: Jędrzejewski – Gębicki, Adamiec, K. Łukasik, Majewski – Kalinowski, Kos, Bańczyk, Śliwka – Bińkowski, Koćmin, Na zmiany wchodzili: J. Łukasik – Gambka, Majsak, Berc, Grzybek.