Mechanik rozpracował Piasta

Mechanik Radomsko (III liga łódzko- mazowiecka) wygrał z rezerwami Piasta Gliwice 2:1 (0:0) w meczu kontrolnym, który został rozegrany w Knurowie. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej dzięki trafieniom Jakuba Tazbira i Przemysława Szewczyka radomszczanie zdołali odnieść zwycięstwo.

W pierwszej połowie rywale nie wykorzystali rzutu karnego w 32. minucie. Zawodnik Piasta strzelił w słupek. My atakowaliśmy w tym spotkaniu jednak często gliwiczanie łapali nas w pułapki ofsajdowe. Po przerwie udało nam się strzelić dwa gole. Rywale w końcówce mieli szanse na wyrównanie jednak zabrakło skuteczności. Warto podkreślić bardzo dobrą postawę w tym meczu testowanego zawodnika Wiktora Majewskiego – skomentował Marcin Półrola, kierownik Mechanika Radomsko.

Zarówno testowany Wiktor Majewski z GKS Rogi i Marek Woźniak z Pilicy Przedbórz zostaną najprawdopodobniej zawodnikami Mechanika Radomsko. Obaj piłkarze przekonali do siebie sztab szkoleniowy drużyny z Radomska i ich transfer jest praktycznie przesądzony.

Mechanik Radomsko – Piast II Gliwice 2:1 (0:0)
Bramki dla Mechanika: Jakub Tazbir 48, Przemysław Szewczyk 53

Mechanik: Dawid – Dryja, Michalski, Frączyk, K. Nowak – Kornacki, Antczak, Olejnik, Tazbir – Szewczyk, Brych, Na zmiany wchodzili: Radziejewski, Woźniak, P. Nowak, Żak, Majewski.