Grembach Łódź został mistrzem Polski w piłce nożnej plażowej. Finałowy turniej beach soccera rozegrano w Gdańsku. Na tamtejszej plaży prym wiodły drużyny z województwa łódzkiego. W wielkim finale Grembach po pasjonującym meczu pokonał zespół Piórkowskich Koziołki.
Druga tercja to popis Marka Widzickiego. Reprezentacyjny obrońca dwoma golami wyprowadził na prowadzenie łodzian. W zespole Piórkowiskich dało znać o sobie zmęczenie. Nawet Brazylijczycy grający cały turniej praktycznie bez zmian opadli z sił.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Witold Ziober z Grembacha, a bramkarzem Paweł Pisarek z Ety. Najlepszym strzelcem został Daniel Souza.
W finale pocieszenia wielka niespodzianka, czarny koń turnieju drużyna ETY Dąbrowa Górnicza pokonała 4:3 ubiegłorocznego mistrza kraju Hotel Continental i zdobyła brązowy medal.
Komplet wyników turnieju:
ŚRODA, 6.07.2011
KS Piórkowscy Koziołki – Red Star Adventure Lublin 14:0 (8:0) (11:0)
Strzelcy bramek: Pedro Andrade, Vinicius Guedes, Souza Daniel x6, Amorim Rafael x2, Jesionowski Jakub, Borowski Maciej, Botelho Bernardo x2
Hurtap-Mat Łęczyca – UKS Milenium Gliwice 10:1 (1:0) ( 6:0)
Strzelcy bramek: Tomasz Lenart x3, Rosiak Michał x3, Krawczyk Daniel x2, Sobalczyk Igor x2, – Kiklaisz Kamil
Hotel Continental Krynica Morska – Wodomex Bojano 4:3 (1:2) (3:3)
Strzelcy bramek: Paweł Friszkemut x2, Bartłomiej Piechnk x2, – Mateusz Krajnik x2, Łukasz Demc
BSC Grembach Łódź – Straż Pożarna Choszczno 10:2 (4:1 ) (8:1)
Strzelcy bramek: Witold Ziober x4, Piotr Werner x2, Tomasz Wydmuszek , Marek Widzicki , Bogusław Saganowski, Rafał Mordon – Marek Garbicz, Damian Tatarczuk.
Sport Pub Rapid Lublin – GLKS Laktoza Łyszkowice 7:1 (2:0) (5:1)
Strzelcy bramek: Łukasz Gromba x3, Matuesz Chmielnicki, Wojciech Boniaszczuk, Jacek Mirowski, Marcin Zapał, – Andrzej Grzegorek.
Football Center Kiepscy Sosnowiec – Jutrzenka Drzewce 0:1 ( 0:0 ) (0 :1)
Strzelec bramki: Krawczyk Arkadiusz
Bauns Wybrzeze24.pl Gdańsk – Mundial Żary 1:3 (0:2) (0:0) (1:1)
Strzelcy bramek: Mariusz Harszeniuk – Adrian Niedźwiecki x2, Mateusz Biereśniewicz.
Vacu Active Słupsk – Iras Czaplinek 12:0 (5:0) (5:0) (2:0)
Strzelcy bramek: Łukasz Stasiak x4, Rafał Bobrowski x4, Honorat Stróż x2, Daniel Baranx2.
Galacticos Zgierz – Drink Team Kolbudy 4:3 (0:0) (2:0) (1:3) Dogr. (1:0)
Strzelcy bramek: Jakub Gajewski x2, Dominik Kowalski, Łukasz Galanciak – Wołejko Łukasz x2, Tomasz Poźniak
CZWARTEK, 7.07.2011.
Wodomex Bojano – Zdrowie Garwolin 5:6 po kar. (3:1) (2:1) (0:2) k. 0:1
Strzelcy bramek: Łukasz Dempc x2,Bartosz Narzyński, Leszek Boike, Łukasz Kwaśnik, – Kamil Kucharski x3, Karol Kopeć
Iras Czaplinek – Eta-Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:9 (0:3) (1:2) (1:4)
Strzelcy bramek: Damian Suska, Damian Lewandowski – Artur Popławski x3, Remigiusz Chłosta x2, Karol Gołębiowski, Kamil Kmiocik, Piotr Sierczyński, Patryk Taraszkowski
UKS Milenium Gliwice – Galacticos Zgierz 4:8 (1:3) (0:0) (3:5)
Strzelcy bramek: Dawid Burzawa x3, Kamil Kiklaisz – Łukasz Galanciak x5, Piotr Lewandowski x2, Dominik Kowalski
GLKS Laktoza Łyszkowice – BSC Grembach Łódź 2:9 (2:2) (0;4) (0:3)
Strzelcy bramek: Kosiorek Marcin, Plichta Przemysław – Bogusław Saganowski x3, Kubiak Konrad x3, Werner Piotr, Ziober Witold, Stajewski Maciej
Jutrzenka Drzewce – Boca Copacabana Gdańsk 1:6 (0:1) (1:3) (0:2)
Strzelcy bramek: Krzysztof Supera – Sebastian Letniowski x2,Adrian Klimowicz x2, Dominik Depta, Michał Kiszkiel
Red-Star Adventure Lublin – Bauns Wybrzeze24.pl Gdańsk 2:6 (0:1) (0:2) (1:4)
Strzelcy bramek: Tomasz Mietlicki, samobójcza – Łukasz Olszewski x2, Michał Hajpuk, Paweł Chylak, Rafał Rzepecki, Mariusz Marszeniuk
Drink Team Kolbudy – Hurtap-Mat Łęczyca 2:5 (0:0) (0:2) ( 2:3 )
Strzelcy bramek: Radosław Łaszczuk, Tomasz Poźniak – Daniel Krawczyk x3, Michał Rosiak, Robert Czekalski
Straż Pożarna Choszczno – Sport Pub Rapid Lublin 2:9 (0:4) (1:3) (1:2)
Strzelcy bramek: Damian Tatarczuk, Jaszkiewicz Kamil – Łukasz Gromba x3, Wojciech Boniaszczuk x2, Jacek Mirowski, Erwin Sobiech, Michał Graniczka, Sebastian Klajda,
Mundial Żary – KS Piórkowscy Koziołki 2:5
PIĄTEK, 8.07.2011
Hurtap-Mat Łęczyca – Galacticos Zgierz 5:3 (0:1) (2:1) (3:1)
Strzelcy bramek: Igor Sobalczyk x2, Michał Marciniak x2, Robert Czekalski – Dominik Bajon x2, Łukasz Galanciak
BSC Grembach Łódź – Sport Pub Rapid Lublin 5:3 (2:0) (1:1) (2:2)
Strzelcy bramek: Bogusław Saganowski x2, Rafał Mordoń, Konrad Kubiak, Marcin Olejniczak, – Erwin Sobiech x2, Łukasz Gromba
Boca Copacabana Gdańsk – Football Center Kiepscy Sosnowiec 3:0 (1:0) (2:0) (0:0)
Strzelcy bramek: Sebastian Letniowski, Dominik Depta, Adrian Klimowicz
Mundial Żary – Red-Star Adventure Lublin 11:3 (4:1) (3:0) (4:2)
Strzelcy bramek: Adrian Niedźwiedzki x3, Łukasz Hass x3, Mariusz Niedzielan, Krzysztof Skweres, Mateusz Bartczak, Mateusz Reczyński, Mateusz Czarny, – Jarosław Dobrzyński x2, Rafał Jarosiński.
Hotel Continental Krynica Morska – Zdrowie Garwolin 4:3 (2:1) (1:2) (1:0)
Strzelcy bramek: Paweł Friszkemut x2, Bartłomiej Piechnik x2, – Artur Goździk, Robert Warakomski, Łukasz Trzaskowski.
Vacu Activ Słupsk – Eta-Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:2 (1:0) (1:0) (1:2)
Strzelcy bramk: Rafał Bobrowski, Honorat Stróż, Grzegorz Rzadkiewicz, – Karol Gołębiowski, Brtosz Barchan.
Drink Team Kolbudy – UKS Milenium Gliwice 7:6 pd. (1:2) (3;1) (2:3) (1:0)
Strzelcy bramek: Tomasz Poźniak x4, Olgierd Stanisławski, Łukasz Wołejko, Paweł Żuk – Dawid Burzawa x3, Kamil Kiklaisz x2, Mateusz Wardziński
KS Piórkowscy Koziołki – Bauns Wybrzeze24.pl Gdańsk 7:2 (2:0) (3:1) (2:1)
Strzelcy bramek: Vinicius x3, Daniel Souza x2, Jakub Jesionowski x2 – Karol Kozłowski x2
Eta Zagłębie Dąbrowa Górnicza – Hurtap Mat Łęczyca 3:2
Vacu Act Słupsk- Grembach Łódź 2:4
Galacticos Zgierz – Hotel Kontinental Krynica Morska
SOBOTA 9.07.2011
1/8 Finału:
KS PIÓRKOWSCY KOZIOŁKI – BAUNS WYBRZEŻE24.PL GDAŃSK 18:0
ZDROWIE GARWOLIN – SPORT PUB RAPID LUBLIN 4:5
BOCA COPACABANA GDAŃSK – ETA ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 3:8
HURTAP MAT ŁĘCZYCA – WODOMEX BOJANO 11:4
VACU ACTIV SŁUPSK – DRINK TEAM KOLBUDY 4:4 KARNE 3:2
GREMBACH ŁÓDŹ – JUTRZENKA DRZEWCE 10:3
PRANT MUNDIAL ŻARY – GALACTICOS ZGIERZ 1:4
HOTEL CONTINENTAL KRYNICA MORSKA – FOOTBALL CENTER KIEPSCY SOSNOWIEC 9:7
1/4 Finału:
KS PIÓRKOWSCY KOZIOŁKI – SPORT PUB RAPID LUBLIN 5:2
Strzelcy bramek: Daniel Souza, Jakub Jesionowski, Vinicius Guedes, Rafael Amorim, samobójcza – Jacek Mirowski, Erwin Sobiech,
ETA ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA – HURTAP MAT ŁĘCZYCA 3:2
Strzelcy bramek: Paweł Pisarek, Piotr Sierczyński, Bartosz Barchan, – Igor Sobalczyk, Daniel Krawczyk,
VACU ACTIC SŁUPSK– GREMBACH ŁÓDŹ 2:4
Strzelcy bramek: Łukasz Stasiak x2, – Bogusław Saganowski, Witold Ziober, Marek Widzicki, Marcin Olejniczak
GALACTICOS ZGIERZ – HOTEL CONTINENTAL KRYNICA MORSKA 6:4
Strzelcy bramek: Krzysztof Grzegorczyk x2, Maciej Piechnik, Łukasz Borkowski, Krzysztof Klein – Jakub Gajewski, Marek Wiosna, Łukasz Galanciak, Piotr Lewandowski, Bartłomiej Piechnik
NIEDZIELA,
10.07.2011.
1/2 Finału:
KS PIÓRKOWSCY KOZIOŁKI– ETA ZAGŁĘBIE DĄBROWA 7:5 (1:2) (2:3) (3:0)
Strzelcy bramek: Daniel Souza x5, Vinicius Guedes, Rafael Amorin – Karol Gołębiowski, patryk Taraszkowski, Artur Popławski, Dariusz Gołębiowski, Piotr Sierczynski
GREMBACH ŁÓDŹ –HOTEL CONTINENTAL KRYNICA MORSKA 3:2 (1:0) (0:2) (2:0)
Strzelcy bramek: Witold Ziober x2, Bogusław Saganowski – Łukasz Borkowski, samobójcza
Mecz o 3 miejsce:
ETA ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA – HOTEL CONTINENTAL KRYNICA MORSKA 4:3 (2:1) (1:0) (1:2)
Strzelcy bramek: Sebastian Stankiewicz, Artur Popławski, Karol Gołębiowski, Dariusz Gołębiowski, – Paweł Friszkemut, Bartłomiej Piechnik, Krzysztof Grzegorczyk
FINAŁ:
KS PIÓRKOWSCY- GREMBACH ŁÓDŹ 5:6
Strzelcy bramek: Amrorim Rafael x2, Bernardo Botelho, Daniel Souza, Pedro Andrade – Marcin Olejniczak x2, Marek Wizicki x3, Witold Ziober.