Druga wygrana dziewczyn z UKS SMS

UKS SMS Łódź z kompletem punktów po dwóch kolejkach I ligi kobiet (grupa północna). W swoim drugim spotkaniu łodzianki pokonały na wyjeździe Unifreeze Górzno 4:2 (0:1). Gospodynie prowadziły w tym meczu już 2:0, ale UKS SMS odpowiedział czterema trafieniami i zainkasował komplet punktów.

Tuż przed przerwą pierwszego gola dla Unifreeze Górzno zdobyła Julita Głąb. Sześć minut po wznowieniu gry na 2:0 podwyższyła Agata Bała. Łodzianki nie zamierzały się jednak poddawać. Przejęły inicjatywę i zaczęły stwarzać dużą liczbę podbramkowych sytuacji. Bramkarka Unifreeze zachowywała czyste konto do 70. minuty. Wtedy kontaktowego gola strzeliła Anna Rędzia. 120 sekund później było już 2:2. Do remisu doprowadziła Martyna Wiankowska. Łodzianki nie zamierzały na tym poprzestawać. W 78. minucie wyszły na prowadzenie za sprawą Dominiki Grad. Wynik spotkania ustaliła w ostatniej minucie Michalina Kowalska.

Unifreeze Górzno – UKS SMS Łódź 2:4 (1:0)
Bramki: Julita Głąb 42, Agata Bała 51 – Anna Rędzia 70, Martyna Wiankowska 72, Dominika Grad 78, Michalina Kowalska 90.

W 3. kolejce łodzianki zmierzą się na własnym boisku z KP Błękitni Stargard Szczeciński.