Stal Głowno w IV lidze łódzkiej

Na kolejkę przed końcem rozgrywek w łódzkiej okręgówce wiemy już który zespół awansował do IV ligi łódzkiej. Jest nim Stal Głowno, która w spotkaniu 29. kolejki pokonała przed własną publicznością GLKS Dłutów 5:2. Po pierwszym kwadransie zanosiło się na dużą niespodziankę.

Po bramkach Łukasza Biskupskiego (7. minuta) i Wojciecha Golika (15. minuta) 2:0 prowadzili goście z Dłutowa. Gospodarze byli oszołomieni takim początkiem meczu i w pierwszej połowie zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem. W 32. minucie gracz GLKS skierował piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie stało się to na co czekała publiczność. Jedenaście minut po wznowieniu gry wyrównał na 2:2 supersnajper Stali Eryk Lebioda. To jednak nie był koniec. Damian Fortuna strzelił dwie kolejne bramki, a wynik spotkania na 5:2 ustalił Marek Głowiński. Tym samym bez względu na wynik ostatniego spotkania Stal może już przygotowywać się do gry w IV lidze.

Stal Głowno – GLKS Dłutów 5:2 (1:2)
(samobójcza 31, Eryk Lebioda 56, Damian Fortuna 73, 89, Marek Głowiński 90+5 – Łukasz Biskupski 7, Wojciech Glik 15)