Gol Jacka Berensztajna dla Gomunic

Były reprezentant Polski Jacek Berensztajn zaliczył swoje premierowe trafienie w barwach nowego klubu. „Berek” strzelił gola dla LUKS Gomunice (piotrkowska klasa A, grupa II) w zremisowanym, wyjazdowym spotkaniu z Hetmanem-Pamapol Rusiec (2:2). Do przerwy gomuniczanie wygrywali 2:0, ale nie udało im się utrzymać prowadzenia.

Berensztajn w pierwszej połowie popisał się swoim firmowym zagraniem. Uderzył z rzutu wolnego nie do obrony i bramkarz Hetmana musiał wyciągać piłkę z bramki. Przypomnijmy, że w rundzie wiosennej były gracz GKS Bełchatów, RKS Radomsko, Zagłębia Sosnowiec i austrackiego SV Ried zdecydował się łączyć obowiązki trenera walczącego o IV ligę Orkana Buczek (sieradzka klasa okręgowa) z występami na boisku w LUKS Gomunice.