Metalowiec nie przyjechał do Koluszek

Nie dokończono meczu na szczycie II grupy łódzkiej juniorów młodszych B2 pomiędzy OSiR Koluszki a Metalowcem Łódź. Mimo wcześniejszych deklaracji drużyna gości nie pojawiła się na spotkaniu. Wynik meczu zostanie prawdopodobnie zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść zespołu z Koluszek.

Przypominamy, że wcześniej mecz został przerwany w około 70. minucie przy stanie 3:1 dla gospodarzy. Na poniedziałkowym spotkaniu w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzje, że pojedynek zostanie dograny w środę bez udziału publiczności. Na obiekcie stawiła się drużyna z Koluszek, przedstawiciele policji oraz sędziowie. Zabrakło natomiast piłkarzy Metalowca Łódź. Klub argumentował zmianę decyzji obawą przed kibicami.