Wiceprezes ŁZPN awansował do II rundy PP

Wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, prezes ŁKS Łódź Tomasz Salski znajduje czas na to aby bawić się grą w piłkę. Podobnie jak przed rokiem jest członkiem amatorskiej drużyny Sejfu Piotrków, która zgłosiła się do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Salski gra na pozycji ostatniego stopera.

W pierwszych minutach meczu nie ustrzegł się błędu. Wykorzystali go piłkarze Czarnych Rozprza, którzy po strzale Kamila Szulca objęli prowadzenie. Później Sejf osiągnął przewagę i w efekcie wygrał 3:1. Salski już do końca umiejętnie dyrygował defensywą swojej drużyny, która w II rundzie zagra z Grabką Grabica (piotrkowska klasa okręgowa).

My bawimy się grą, traktujemy to jako dobrą zabawę. Naszym atutem jest świetna atmosfera. Nikt do nikogo nie ma pretensji po złym zagraniu. W pierwszych minutach przydarzył się błąd, rywal wykorzystał szybkość i straciliśmy bramkę. Na szczęście później odrobiliśmy straty i wygraliśmy – powiedział po spotkaniu wiceprezes ŁZPN.