Gatta Active z Superpucharem Polski

Kolejne trofeum trafia do klubowej gabloty w Zduńskiej Woli. W meczu o Superpuchar Polski mistrz kraju w futsalu Gatta Active Zduńska Wola pokonał w Chojnicach zdobywcę Pucharu Polski, miejscową drużynę Red Devils 3:2 (1:0). To pierwszy Superpuchar w historii zduńskowolskiego klubu.

Prowadzenie gościom dał w 12. minucie Daniel Krawczyk i to trafienie rozdzieliło przed przerwą obie drużyny. Cztery minuty po zmianie stron na 2:0 podwyższył Mariusz Milewski. Kontaktowego gola dla Red Devils strzelił Jakub Gronowski (32. minuta) i zaczęły się emocje. Red Devils wycofali bramkarza co wykorzystał w 39. minucie Marcin Stanisławski. Gospodarze trafili jeszcze na 2:3 po bramce Marcina Wanata, ale na wyrównanie zabrakło już czasu. Superpuchar dla Gatty Active!

Red Devils Chojnice – Gatta Active Zduńska Wola 2:3 (0:1)
Bramki: Jakub Gronowski 32, Marcin Wanat 39 – Daniel Krawczyk 12, Mariusz Milewski 24, Igor Sobalczyk 39

Gatta Active: Miłosiński – Kiełpiński, Milewski, Wojciechowski, Sobalczyk, Słowiński, Krawczyk, Marciniak, Stanisławski, Szypczyński, Olczak, Szymczak.