AKTUALNOŚCI
Kibice ŁKS chcą odejścia dyrektora

Na kibicowskich forach związanych z ŁKS temperatura wrzenia. Fani dwukrotnego mistrza Polski w niewybredny sposób (większość komentarzy nie nadaje się do zacytowania) wyrażają swoje zdanie na temat gry ich ukochanej drużyny. Kozłem ofiarnym stał się dyrektor sportowy klubu Krzysztof Przytuła. Kibice chcą jego natychmiastowego odejścia.

To dyrektor miał stać za zwolnieniem Kazimierza Moskala i zatrudnieniem swojego faworyta Wojciecha Stawowego. To dyrektor, w słynnym wywiadzie, którego interpretacja została skrytykowana przez władze ŁKS, powiedział, że on odpowiada za transfery i wyznacza kierunek rozwoju sportowego.

Nas zastanawia jedna kwestia. Tuż przed pandemią byliśmy naocznymi świadkami świetnego spotkania w wykonaniu ŁKS i wygranej nad Zagłębiem Lubin 3:2. Wtedy odżyły nadzieje na utrzymanie w lidze. Czy rzeczywiście trzeba było dokonywać przewrotu, zwalniać lubianego przez kibiców i piłkarzy Kazimierza Moskala i zmieniać szkoleniowca. Gra ŁKS zmieniła się o 180 stopni, a to co zaprezentował łódzki klub z Jagiellonią Białystok wołało o pomstę do nieba. Pytanie – kto położy głowę pod topór i zostanie rozliczony za wyniki? Poczekamy, zobaczymy. Kibice mają już swojego stuprocentowego faworyta.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
....
10 miesięcy temu

Krzysiu won stad. Tam gdzie jestes tylko spadki. Salki obudz sie wreszcie.