Rezerwy ŁKS rozpoczęły od wygranej

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną w II lidze rozegrał ŁKS II Łódź. Drużyna trenera Marcina Pogorzały zmierzyła się z Zawiszą Bydgoszcz. ŁKS II wygrał ten pojedynek 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 80. minucie Mikołaj Lipień. 20 stycznia w Łodzi ŁKS II zmierzy się z Pogonią Siedlce.

Sztab szkoleniowy drugoligowca, jak informuje oficjalna strona ŁKS, sprawdził formę 22 zawodników. Zwycięska bramka padła po efektownym strzale Mikołaja Lipienia, który uderzył piłkę wybitą z własnego pola karnego przez jednego z piłkarzy Zawiszy.

ŁKS II Łódź – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Mikołaj Lipień 80

ŁKS II (I połowa): Kucharski – Wszołek, Ślęzak, testowany, Radziński – Fase, Jakubczak, Kościuk, Iwańczyk, Coulibaly – Dynel.
ŁKS II (II połowa): Bomba – Bąkowicz, Klajnert, Marciniak, Książek – Frakowski, testowany (65′ Mnatsakanyan), Marczak, Ricardo Goncalves, Lipień – Siwek.

Źródło i zdjęcie: ŁKS Łódź