Koncert gry Sokoła w osłabieniu

Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Sokoła Aleksandrów. Podopieczni Michała Bistuły wygrali na wyjeździe ze Startem Otwock 5:2 (2:1) w meczu 12. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. W ostatnich 30 minutach goście grali bez Sebastiana Ostrowskiego. Mimo tego zdołali strzelić aż cztery gole.

Aleksandrowianie objęli prowadzenie w 12. minucie. Na listę strzelców wpisał się Samuel Obi Uche. Gospodarze odpowiedzieli pięć minut później. Za faul w polu karnym żółtą kartką upomniany został Sebastian Ostrowski. Jedenastkę wykorzystał chwilę później Tomasz Karaś. Sokół zdołał jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie. Golkipera rywali w 41. minucie pokonał Oskar Osowski.

Druga połowa również obfitowała w bramki. Najpierw jednak drugą żółtą kartką za opóźnianie gry upomniany został Ostrowski. Jego miejsce pomiędzy słupkami zajął Krystian Karolak, który wszedł w miejsce Marcina Pękały. Mimo osłabienia goście zdołali strzelić cztery gole. Dwie bramki zdobył Łukasz Chojecki, a w doliczonym czasie gry końcowy rezultat ustalił Osowski.

Start Otwock – Sokół Aleksandrów 2:5 (1:2)
Tomasz Karaś 17-karny, Przemysław Woźniczak 90+1-samobójcza – Samuel Obi Uche 12, Oskar Osowski 41, 90+3, Łukasz Chojecki 61, 82

Sokół: Ostrowski żż cz 60′ – Kwiatkowski (65′ Pawlak), Bierżyński, Klepczarek, Knera – Zwoliński, Osowski, Pękała (60′ Karolak), Woźniczak – Obi Uche (73′ Wrzesiński), Chojecki (84′ Gołuch).