Szczerbiec wyszczerbiony przez Stal

Beniaminek piotrkowskiej klasy okręgowej z Niewiadowa lepszy od Szczerbca Wolbórz. Stal pokonała drużynę Ireneusza Komara 3:0 (1:0) w spotkaniu 8. kolejki. Punkty stracił również lider. Zjednoczeni Gmina Bełchatów zremisowali na własnym boisku ze Świtem Kamieńsk 0:0.

Przed meczem w Niewiadowie Szczerbiec nie miał na swoim koncie porażki. Stal na własnym boisku jest bardzo wymagającym rywalem i już w 19. minucie objęła prowadzenie. Z rzutu karnego bramkę zdobył Adrian Gaugier. Gospodarze zadali dwa decydujące ciosy w ostatnim kwadransie. Na 2:0 podwyższył Grzegorz Walentynowicz, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania ustalił Szymon Bobrek.

Ósmej porażki doznał LKS Mierzyn. Spadkowicz z IV ligi łódzkiej zamyka tabelę w klasie okręgowej. Do 87. minuty Ceramika Opoczno zachowywała czyste konto, ale w ostatnich fragmentach spotkania honor mierzynian uratowali Krystian Misztela i Marcin Stanisławski. Kolejne zwycięstwo odniósł LKS Lubochnia, który pewnie pokonał w Niechcicach miejscowy Start.