Lechia liderem !

SONY DSCW zaległym meczu IV ligi Lechia Tomaszów pokonał rezerwy ŁKS 1:0 i po tym zwycięstwie awansowała na pierwsze miejsce w tabeli

. Pierwsza połowa spotkania należała do grającego w dość silnym składzie ŁKS-u. Już w 7 minucie Pawlak z pięciu metrów nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy. Blisko kwadrans później podobnie nieskuteczny pod bramką ŁKS był Kubiak. W 27-ej minucie gospodarze (Szymczak) nie wykorzystali rzutu karnego ,a dobrą interwencją popisał się Pająk. Niezły, szybki mecz – ale w pierwszej połowie zabrakło goli. Jedyna bramka padła w 68-tej minucie. Rezerwowy Klaudiusz Król popisałsię pięknym uderzeniem w okienko i Pająk był bez szans. Druga połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, a piłkarze Lechii nie wykorzystali jeszcze co najmniej dwóch stuprocentowych okazji do strzelenia gola. Co warte podkreślenia, mimo tego że mecz odbył się w środku tygodnia, to na trybunach zasiadło około siedmiuset kibiców.

Lechia Tomaszów – ŁKS II 1:0