AKTUALNOŚCI
Concordia zaczyna treningi

Pod wodzą duetu: Sławomir Majak Marek Pochopień w poniedziałek (17 stycznia) wznowi treningi ostatni zespół w trzecioligowej tabeli (grupa łódzko-mazowiecka) – Concordia Piotrków.


keeza komplety sportowe

Na zajęciach pojawią się nowi zawodnicy: Rafał Niewiadomski (ostatnio Szczerbiec Wolbórz),  Konrad Przybylski (Widzew II Łódź), Rafał Staszczyk (Zawisza Pajęczno), Patryk Dworzyński (Włókniarz Zelów) i Tomasz Różycki (ŁKS II Łódź). Concordia chce jeszcze sprawdzić Roberta Kowalczyka (Widzew II Łódź), ale nie wiadomo czy piłkarz ten zdecyduje się na treningi w piotrkowskim klubie.

Wiadomo,  że z drużyny odchodzi Marcin Juszkiewicz, który w rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy Resovii. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy dostali także: Michał Kula i Tomasz Wolan.

Pierwszą grę kontrolną Concordia ma rozegrać 22 stycznia ze Szczerbcem Wolbórz. Nie wiadomo jeszcze gdzie ten mecz zostanie rozegrany. W dniach od 31 stycznia do 11 lutego piotrkowska drużyna przebywać będzie na zgrupowaniu w Zaździerzu koło Płocka.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments