Lechia lepsza od rezerw PGE GKS Bełchatów

Lechia Tomaszów wygrała w Bełchatowie sparingowe spotkanie z PGE GKS Bełchatów. Artur Derbin dał jednak szansę gry juniorom i zawodnikom rezerwowym, którzy nie grali we wczorajszym spotkaniu z Ruchem Chorzów. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją zagrał również rekowalescent Daniel Chwałowski, który w 65. minucie zmienił Konrada Matuszewskiego.

Wynik spotkania otworzył w 17. minucie Kamil Szymczak, a do wyrównania doprowadził pięć minut później Wiktor Putin. Wynik pierwszej połowy ustalił doświadczony Artur Golański. W końcówce meczu padły jeszcze dwa gole. Najpierw gola na 2:2 strzelił Michał Przybyła, a na trzy minuty przed końcem wygraną zapewnił Lechii Kamil Lewiński.

PGE GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów 2:3 (1:2)
Bramki: Wiktor Putin 22, Michał Przybyła 82 – Kamil Szymczak 17, Artur Golański 45, Kamil Lewiński 87

PGE GKS: Niźnik (65′ Wojtczyk) – Stolarczyk, Michalski, Bociek, Kowalik (39′ Kocyła) – Putin, Matuszewski (65′ Chwałowski), Rachwał (65′ Michalak), Przybyła, Tylec – Zdybowicz

Lechia: Grejber (71′ Awdziewicz) – Jakubczyk, Cyran (46′ Pawlik), Kornacki (71′ Matysiak), Bartosiński – Bąkowicz (71′ Przedbora), Kaproń, Szymczak (71′ Rymek) – Golański (46′ Amroziński), Buczkowski (71′ Lewiński) – Nowak (71′ Snopczyński)