Lider z Warty wygrał mecz na szczycie

W hitowym meczu 28. kolejki  sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka Warta, która jest liderem tabeli, pokonała na swoim boisku MKS Zduńska Wola, czwarty zespół rankingu 3:1 (1:0). Dwa gole dla zespołu trenera Michał Łochowskiego strzelił Maciej Dudek, a jednego Marcin Kobierski. Honorowym trafieniem dla MKS popisał się Mateusz Kołuda.

Jutrzenka pozostała na pierwszy miejscu w ligowej tabeli z 67 punktami., Wiceliderem są Czarni Rząśnia trenera Tomasza Filipiaka z taką samą ilością punktów, ale z gorszym bilansem bezpośrednich meczów. Czarni wygrali na wyjeździe z Tęczą Brodnia 3:1 (1:0).