AKTUALNOŚCI
Obóz sportowy z tykającą bombą

Ostatnie dni nie były spokojne dla trenerów młodych zawodników Sokoła Aleksandrów. Szkoleniowcy zamiast skupić się na treningach myśleli o tym, czy młodzi piłkarze dostaną następny posiłek, a także czy właściciele ośrodka pozwolą przenocować młodej drużynie. Sytuacja była na tyle napięta, że w piątek wieczorem Sokół miał zostać wyrzucony z ośrodka.

Jak wynika z informacji Łódzkiego Futbolu Sokół nie zapłacił bowiem przelewu za pobyt i wyżywienie młodej drużyny. Właścicielka ośrodka była zdruzgotana i mocno zaskoczona. Oczekiwała na płatność od początku ubiegłego tygodnia. Pieniądze ponoć zostały wysłane w piątek wieczorem, ale w poniedziałek rano nie zostały jeszcze zaksięgowane na rachunku ośrodka w Białym Borze koło Szczecinka. Dotarły dopiero około południa.

To nie są jedyne zaległości Sokoła. Z naszych informacji wynika również, że trenerzy grup młodzieżowych nie otrzymują od kilku miesięcy wynagrodzenia i mocno zastanawiają się nad tym, czy pracować dalej z młodymi zawodnikami. – Gdybym tego nie lubił to pewnie dawno już bym to rzucił w diabły – mówi jeden z nich, który chce zachować anonimowość.

12
Dodaj komentarz

12 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Roky

Tomasz Sz. Na prezesa !

Marcin

Artur rodzice to zapewne zaplacili sami .

rks-radomsko-keeza