AKTUALNOŚCI
Przed meczem Pelikan – Resovia

W niedzielę o godzinie 11:15 w Łowiczu rozpocznie się mecz II LIGI, w którym Pelikan podejmie Resovię Rzeszów. Sympatycy biało-zielonych wierzą, że w 21. kolejce ich ulubieńcy odniosą pierwsze zwycięstwo w tym roku.


tomadex wszystko dla kibica


Nie ma co jednak liczyć na łatwe punkty. Resovia to solidna ligowa drużyna, która plasuje się na 8. miejscu w tabeli i ma na koncie 28 punktów – o cztery więcej od podopiecznych Roberta Wilka. Rzeszowianie w tym roku jeszcze nie przegrali. W pierwszym meczu w tym roku zdobyli komplet punktów w Sokółce, a potem zremisowali z Puszczą Niepołomice.

Po raz kolejny łowiczanie nie wystąpią w najsilniejszym zestawieniu. Znów nie zagrają Sebastian Przybyszewski, Piotr Bryk oraz Radosław Domińczak¸ którzy leczą urazy od dłuższego czasu. Ponadto ze składu wypadł Michał Adamczyk. Doświadczony pomocnik po ostatnim meczu ma stłuczoną piętę. Pod znakiem zapytania stoi również występ Krzysztofa Brodeckiego. Stoper Ptaków na piątkowym treningu podkręcił staw skokowy i dzień przed meczem odpoczywał. Szkoleniowców zapewniał jednak, że z Resovią będzie mógł grać.

Pelikan Łowicz – Resovia / nd 27.03.2011 r., godz. 11:15

Źródło: Pelikan Łowicz

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments