Podział punktów w meczu na szczycie

W środowe popołudnie w zaległym meczu piątej kolejki grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej zmierzyły się niepokonane dotychczas drużyny, czyli miejscowy WKS 1957 Wieluń oraz Słowian Dworszowice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:0). Gospodarze wyszli na prowadzenie w 1.2 minucie po golu Mikołaja Cyrusa. Goście wyrównali po strzale Mateusza Łudczaka.

Dla piłkarza Słowiana była to trzecia bramka w tym sezonie. Na remisie w Wieluniu skorzystała Warta II Sieradz, która z 21 punktami na koncie została liderem tabeli. WKS ma dwa punkty mniej i jest drugi, a Słowian zajmuje miejsce trzecie z 17 punktami.