Udany start Przyjaźni

Bardzo dobrze zainaugurowały rundę rewanżową piłkarki drugoligowego UKS Przyjaźń Piotrków. Pokonały na własnym boisku wyżej notowany Naprzód Sobolów 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Kilka minut po rozpoczęciu meczu było 1:0 dla gospodyń. Bramkę zdobyła Milena Owczarek. UKS Przyjaźń poszedł za ciosem. Po strzale Anny Szcześniewskiej bramkarka Naprzodu skapitulowała po raz drugi. Przyjezdne zdobyły gola w doliczonym czasie gry i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem piotrkowianek 2:1. W drugiej części gry żadnej z drużyn nie udało się już zmienić wyniku. Trzeba dodać, że zespołom przyszło grać w trudnych warunkach przy wiejącym silnym wietrze i padającym deszczu.

UKS Przyjaźń Piotrków – Naprzód Sobolów 2:1 (2:1)
Bramki dla Przyjaźni: Milena Owczarek 8, Anna Szcześniewska 22.
UKS Przyjaźń: Klaudia Śpiewak – Natalia Krogulska (ż) , Sandra Helik (ż), Anna Osuch (Edyta Wypijewska), Anna Jakubowska, Fatima Mierzejewska, Patrycja Zawadzka, Suzanna Ribalko, Julita Ziółkowska, Anna Szcześniewska, Milena Owczarek.

Źródło: własne, mlpn.om.pl